Car of the day - czyli mała powtórka z rozrywki...
Dodane przez Tomo472 dnia Sierpień 21 2010 18:09:57
Zapewne jeszcze wiele osób pamięta, jak poprzednia wersja strony zasypywana była newsami o NFS Shift Car of the day.Dla przypomnienia - codziennie na oficjalnej stronie producentów znajdowała się krótka notatka dotycząca jednego z samochodów, który będzie dostępny w grze. Załączane były również screeny, na których widniało dane auto.
Pomysł Electronic Artsbył potężną skarbnicą screenhsotów oraz wiedzy dla osób, które z dnia na dzień odliczały dni do premiery. Po premierze jednak wszystko się zakończyło, a czar prysł.
Możemy dziś chyba powiedzieć, że nie do końca. Autorzy powrócili już z newsami Car of the day,a czy powrócą z chociażby Guess the car? Kto wie...
Pierwszym opublikowanym samochodem został niebywale groźny jak zawsze Bugatti Veyron 16.4 -w wersji policyjnej.Kolejnym dreamcarem, który trafił do galerii, jest Koenigsegg CCX - tym razem w wersji standardowej. Ostatnim z trzech samochodów Car of the day jest Dodge Challenger SRT8.Pierwszy z przedstawicieli muscle znajduje się na zamieszczonej poniżej grafice.
Na zakończenie dwie wiadomości - dobra i zła. Zacznijmy może od tej gorszej. Otóż już po pierwszych publikacjach na oficjalnej stronie Need For Speed wiemy, że producenci nie będą nam udostępniać notatek na temat samochodów oraz zobaczymy tylko po jednym screenshocie - w zupełnym przeciwieństwie do tego, co było prezentowane przed premierą NFS Shift.
Dobrą informacją dla wszystkich graczy jest galeria z trwających jeszcze targów EA GamesCom 2010, w formie albumu. Z każdym dniem, gdy docierać będą do nas coraz to nowsze wiadomości, galeria będzie aktualizowana. Już jutro pojawi się osobny artykuł ze zdjęciami z targów, a teraz zapraszam do kliknięcie na poniższą grafikę, po czym zostaniecie przekierowani do galerii. Serdecznie zapraszam!